
Розумний вимикач Sonoff NSPanel (NSPANEL) (j774003)
4 999 ₴
4 148 ₴
- Готово до відправки
- Код: 774003
Вам потрібен один пристрій для централізованого керування кількома електричними приладами у вашому будинку, для освітлення, обігрівачів, кулерів, штор, дверей та вікон? Легко! NSPanel може контролювати всі ці пристрої, пропонуючи інтегровану панель HMI для домашньої автоматизації, яка є супер зручною, все, що вам потрібно зробити, це один дотик.
Настінний вимикач оснащений вбудованим термостатом і екологічними датчиками.Ви можете встановити різні температури в приміщенні протягом різних періодів часу, а NSpanel автоматично запускає обладнання для опалення або охолодження відповідно до умов налаштування, щоб тримати кімнату при комфортній температурі. На додаток, NSPanel має сценарій з функцією управління, ви можете встановити різні режими для пробудження, роботи, розваги та сну, а також можуть перемикати режими в будь-який час.
Така потужна панель, а як її контролювати Існує три способи контролювати Sonoff Nspanel: використовуйте вбудовані двоканальні комутатори або сенсорний екран, якщо ви поряд, на відстані торкання, використовуйте мобільний додаток, коли ви знаходитесь на великій відстані, а також голосовий контроль. Sonoff Nspanel сумісний з різними пристроями Sonoff, таких як розумні світлодіодні лампи, світлодіодна лампочка розжарювання, світлодіодні стрічки, S26/S55, TX, Minir2, POWR3!
Особливості:
- Все в одному центрі управління. Nspanel може допомогти вам досягти використання конкретних режимів сцени в різних сценах в один дотик.Крім контролю на основі сценаріїв, він сумісний практично з усіма пристроями Sonoff і центральною функцією управління контрольною групою.
- Інтегрована панель HMI. Sonoff Nspanel централізовано інтегрує контроль HMI, елемент розумного керування температурою та розумний настінний вимикач, перетворюючи свій будинок на зручне та розумне місце.
- Термостат домашньої автоматизації. За допомогою вбудованого потужного термостата можна встановити різні температури в приміщенні в різні періоди часу, а NSPanel автоматично запускає обладнання для опалення або охолодження відповідно до ваших умов налаштування, щоб тримати задану температуру в кімнаті.
- Кілька способів контролю. Ви можете використовувати двоканальні виходи, сенсорний екран та програму EWELINK для керування Sonoff Nspanel. Крім того, Sonoff Nspanel підтримує Alexa, Alice, Google Assistant і навіть ярлики Siri, ви можете керувати домашніми приладами із простим голосовим керуванням.
- Знайте час та погоду. З вбудованими датчиками та підключенням Wi-Fi, NSPanel Smart Scene Sound Switch Cleams може в режимі реального часу оновлювати температуру в приміщенні, температуру на відкритому повітрі, час та дату.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sonoff |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий протокол | Wi-Fi |
| Вага | 179 г |
| Вхідна напруга | 100 - 240 V |
| Гарантійний термін | 24 |
| Кількість клавіш | 2 |
| Максимальне завантаження | 4A |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Матеріал | Скло| Пластик |
| Особливості | працює з Amazon Alexa і Google Assistant, підтримка роботи з програмою eWeLink |
| Живлення | Мережа |
| Розмір | 86 х 86 х 42 мм |
| Сертифікація | RoHS, UKCA, CE |
| Стан | Нове |
| Встановлення | вбудована |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 4 148 ₴








