
Настільна лампа Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp with battery Dark Gray (DGRAD-0G) (c773805)
441 ₴
- Готово до відправки
- Код: 773805
Настільна лампа Baseus Comfort Reading Mini DGRAD-0G - Портативна настільна лампа для використання при читанні, малюванні, роботі за комп'ютером та багато іншого. Невеликі розміри та вага дозволяють носити лампу із собою у сумці або рюкзаку. Вбудований акумулятор ємністю 350мАч дає живлення на 5 годин безперервної роботи при максимальній яскравості та до 24 годин при мінімальній.
Світить м'яким натуральним світлом з температурою 4000К. Даний тип освітлення не напружує очі під час читання або роботи за столом, ноутбуком. Лампа має три різні режими яскравості. Це дозволить відрегулювати світло так, щоб ви могли використовувати його комфортно та безпечно. Сенсорна кнопка в основі лампи відповідає за увімкнення/вимкнення аксесуара та перемикання між трьома режимами яскравості.
Гнучка ніжка має силіконову оболонку, яка не схильна до деформації при згині. Використовуючи нековзне кріплення, можна легко закріпити лампу на столі, комп'ютері, ноутбуці, книзі і т.д.
У комплект поставки входить настільна лампа, прищіпка для читання та MicroUSB кабель.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 62 г |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-керування | Немає |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Вимикач | сенсорний |
| Глибина | 49 мм |
| Максимальна потужність | 3 Вт |
| Матеріал | Пластик |
| Спрямованість світла | має кут регулювання |
| Напруга | 5 В |
| Об'єм акумулятора | 350 mAh |
| Особливості | USB-порт (для заряджання девайсів), гнучка ніжка, Нічник |
| Підходить для | для офісу для дитячої |
| Регулятор яскравості | Да |
| Спосіб встановлення | кріпиться за стіл |
| Стиль | класичні |
| Тип використовуваної лампи | світлодіодна (LED) |
| Тип лампи | офісні |
| Тип живлення | Акумулятор | Сіть |
| Тип цоколя | без цоколя |
- Ціна: 441 ₴






