-17%

Настільна лампа Baseus LED лампа на монітор i-Wok 2 Series USB Asymmetric Light Source Screen Hanging Light (DGIW000101) (f773804)
1 817 ₴
1 511 ₴
- Готово до відправки
- Код: 773804
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відсутність освітлення на робочому місці або неправильно підібрані та неправильно розташовані настільні лампи можуть принести великий дискомфорт. Забудьте про втому очей, головний біль і дискомфорт, викликаний відблисками на екрані. Вибирайте i-wok Baseus - світлодіодну лампу на монітор, призначену для використання вдома або на роботі.
Ідеально профільована лампа з вигнутим кріпленням спрямовує промінь світла під кутом 45 градусів прямо на стільницю та предмети на ній, а не на екран комп'ютера. Це запобігає утворенню неприємних для очей відблисків.
Освітлення, яке ідеально відображає реальні кольори
Лампа Baseus дуже добре відтворює кольори природного світла. CRI - це фактор, що визначає, як світло впливає на сприйняття кольору. Орієнтиром є сонячне світло у верхній частині шкали з коефіцієнтом 100. Лампі Baseus вдалося досягти рівня Ra95, що дозволяє дуже точно відтворювати кольори навколишнього середовища.
Точне регулювання яскравості та температури світла
Безступінчасте налаштування яскравості та кольору в діапазоні від 2700К до 6500К. Це ідеальне рішення, що дозволяє вільно і плавно змінювати налаштування, на відміну від інших ламп, де регулювання здійснюється східчасто. Лампа запам'ятовує останні налаштування користувача і автоматично відновлює їх при перезапуску.
Просте складання, з яким впорається кожен
Встановлення лампи на корпус ноутбука займає лише секунду і не потребує інструментів! Просто надягніть його на затискач і з його допомогою здавіть верхню рамку екрана (товщиною від 5 до 40 мм) готово!
Використовуйте вдома та на роботі
Лампа ідеальна для використання на роботі та вдома. Використовуйте свій комп'ютер так, як вам подобається і коли ви хочете, не піддаючи очі втоми та болю.
Особливості
- Асиметричне освітлення
- Світить прямо на стіл без відблисків на екрані монітора
- Дуже високий індекс кольору (CRI) 95
- Проста установка на монітор
- Плавне, безступінчасте регулювання яскравості та кольору світла
- Не випромінює синє світло
- Працює від порту USB Type C, просто підключіть його до комп'ютера або зарядного пристрою телефону
Ідеально профільована лампа з вигнутим кріпленням спрямовує промінь світла під кутом 45 градусів прямо на стільницю та предмети на ній, а не на екран комп'ютера. Це запобігає утворенню неприємних для очей відблисків.
Освітлення, яке ідеально відображає реальні кольори
Лампа Baseus дуже добре відтворює кольори природного світла. CRI - це фактор, що визначає, як світло впливає на сприйняття кольору. Орієнтиром є сонячне світло у верхній частині шкали з коефіцієнтом 100. Лампі Baseus вдалося досягти рівня Ra95, що дозволяє дуже точно відтворювати кольори навколишнього середовища.
Точне регулювання яскравості та температури світла
Безступінчасте налаштування яскравості та кольору в діапазоні від 2700К до 6500К. Це ідеальне рішення, що дозволяє вільно і плавно змінювати налаштування, на відміну від інших ламп, де регулювання здійснюється східчасто. Лампа запам'ятовує останні налаштування користувача і автоматично відновлює їх при перезапуску.
Просте складання, з яким впорається кожен
Встановлення лампи на корпус ноутбука займає лише секунду і не потребує інструментів! Просто надягніть його на затискач і з його допомогою здавіть верхню рамку екрана (товщиною від 5 до 40 мм) готово!
Використовуйте вдома та на роботі
Лампа ідеальна для використання на роботі та вдома. Використовуйте свій комп'ютер так, як вам подобається і коли ви хочете, не піддаючи очі втоми та болю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 550 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-керування | Немає |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Вимикач | сенсорний |
| Висота | 5 см |
| Глибина | 5 см |
| Максимальна потужність | 5 Вт |
| Матеріал | Пластик |
| Спрямованість світла | вниз |
| Напруга | 5 В |
| Особливості | USB-порт (для заряджання девайсів), Нічник |
| Підходить для | для монітора |
| Регулятор яскравості | Да |
| Спосіб встановлення | кріпиться за стіл |
| Стиль | лофт |
| Тип використовуваної лампи | світлодіодна (LED) |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип цоколя | без цоколя |
| Колірна температура | змінювана |
| Ширина | 42 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 511 ₴






