
Осушувач повітря Olimpia Splendid OS-2064 (r681892)
10 499 ₴
10 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 681892
Потужний осушувач повітря Aquaria S1 20 P забезпечує ефективне видалення зайвої вологи у ваших приміщеннях. Він може працювати у великих залах та кімнатах до 90 кв.м. завдяки своїй високій продуктивності. Пристрій не перешкоджає спокійному відпочинку і легко вписується в будь-який інтер'єр з компактним дизайном і низьким рівнем шуму. Про пил та неприємні аромати подбає багатофункціональна система фільтрації, а швидко обрати бажані параметри допоможе сенсорна панель. Потік повітря можна легко направляти в кімнату завдяки рухомим жалюзям у верхній частині корпусу.
- задавайте напрямок потоку повітря з рухомими жалюзями
- висока потужність осушення 20 л / 24 год
- екологічний холодоагент R290
- підійде для приміщень до 90 кв.м.
- ємність резервуара 5 л
- індикатор вологості та температури
- рівень шуму до 38 дБ
- таймер від 1 до 24 год
- сповіщення про заповнення резервуара
- напівпрозорий знімний резервуар
- три швидкості осушення
- функція розморожування
- режим сушіння одягу
- блокування від дітей
- колеса для транспортування
Осушувач Olimpia Splendid створений для ефективного контролю рівня вологості в приміщенні. Його багатофункціональна система фільтрації включає два типи фільтрів: протипиловий фільтр забезпечує кімнату чистим повітрям, а фільтр з активованим вугіллям надійно усуває неприємні запахи. Ця комбінація забезпечує не лише здорове середовище, а й комфортну атмосферу для сну, роботи і відпочинку.
Безліч корисних функцій та режимівOlimpia Splendid не лише ефективно видаляє надмірну вологість з повітря, але й пропонує ряд зручних функцій для максимального комфорту. Ви зможете вибрати оптимальну швидкість роботи — низьку, середню або високу. Пристрій оснащений індикаторами вологості та температури, він дозволяє вам з легкістю контролювати всі необхідні параметри. Завдяки зручному таймеру осушувач буде автоматично вимикатися у вказаний час. Не переймайтеся про переповнення резервуара для води — ви отримаєте сповіщення, коли рівень води досягне максимальної позначки. А функція розмороження забезпечить безперебійну роботу осушувача навіть за низьких температур, що робить його надзвичайно надійним у будь-яку погоду.
Цифрова панельОсушувач оснащений сенсорною панеллю нового покоління, що робить взаємодію з пристроєм зрозумілою і зручною. Просто торкніться дисплея, щоб отримати доступ до всіх функцій та режимів. Налаштовуйте Olimpia Splendid так, як ви бажаєте, забезпечуючи комфортну розслаблену атмосферу в оселі.
Природний холодоагентУ сучасному світі ми повинні дбати не лише про коефіцієнт корисної дії техніки, але й про екологію. Тому природний холодоагент R290 ідеально підходить для кліматичного обладнання, зменшує потенційний вплив на довкілля, але також може похизуватися високою ефективністю.
Зручна компактна модель, яку легко переміщуватиOlimpia Splendid має певні вимоги щодо позиціювання, повну інформацію ви знайдете у зрозумілій інструкції. Разом із тим у вас доволі широкий діапазон розміщення, а з обертовими колесами на 360 градусів і бічними ручками стає ще простіше змінювати розташування осушувача і транспортувати його з одного приміщення в інше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olimpia Splendid |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологоудалення (л/добу) | 20 л/добу |
| Місткість резервуара | 5 л |
| Габарити | 610 x 367 х 274 мм |
| Дисплей | Smart-керування | Дисплей | Таймер | Датчик вологості |
| Основні функції | видалення вологи |
| Площа обслуговування, м2 | 90 |
| Принцип дії | Конденсаційний |
| Спосіб встановлення | мобільний |
| Тип | Побутовий |
| Колір | Білий |
- Ціна: 10 250 ₴
