
Монітор Acer CB272D6bmiprcx (UM.HB7EE.605) (g773801)
8 861 ₴
- Готово до відправки
- Код: 773801
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага без паковання | 5.59 кг |
| Час відгуку матриці | 4мс |
| Вбудована вебкамера | Да |
| Вбудовані колонки | Да |
| Висота видимої зони | 336 мм |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 х HDMI | 1 х VGA|1 х DisplayPort |
| Контрастність динамічна | 100000000:1 |
| Контрастність статична | 1500:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Особливості | вбудовані колонки |
| Поворот монітора (Swivel) | -175° ~ +175° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Підсвітка | LED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність у робочому режимі | 10 Вт |
| Розміри без підставки | 612.1 x 373 x 49.1 мм |
| Розміри з підставкою | 612.1 x 565.8 x 245.1 мм |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +35° |
| Регулювання по висоті, мм | 165 |
| Регулювання положення | поворотний екран (Pivot) , регулювання нахилу , регулювання по висоті, поворот монітора (Swivel) |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Технології поліпшення зображення | ComfyView , Flicker-Free , Low Dimming , VisionCare , Zero Frame, BlueLight Shield Pro |
| Тип монітора | Для дому та офісу , Для програміста , Широкоформатний, Безрамковий |
| Кути огляду (горз./вертикаль.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Крок між пікселями, мм | 0.311 |
| Ширина видимої зони | 597 мм |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 861 ₴






