
Еспандер Ecofit MD1353 Violet 216х3,20х0,45 см (f209028)
487 ₴
- Готово до відправки
- Код: 209028
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гума для підтягувань (стрічка опору) Ecofit MD1353 фіолетовий 208*3,20*0,45 см.
- простота використання;
- компактність і легкість;
- універсальність - дозволяє тренувати м'язи рук, ніг, преса і плечового пояса;
- можливість вузької спрямованості - ізолюючі вправи допомагають ефективно опрацювати навіть невеликі групи м'язів;
- навантаження: розтягнення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ecofit |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 216 см |
| Конструкція | Стрічкова |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 3.2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид опору | гума |
| Гарантійний термін | 0 |
| Кількість пружин/джгутів | 1 шт |
| Матеріал | Гума |
| Тип | джгут |
| Товщина | 0.45 см |
| Тренує м'язи | м'язи стегон , мышцы ног , м'язи пальців і пензлі , м'язи плечового пояса , м'язи передпліч , м'язи преса , м'язи рук , м'язи спини , м'язи таза , м'язи шиї, м'язи грудей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 487 ₴
