-8%

Вентилятор Cooper&Hunter CH-RFF1270RT (w773571)
3 999 ₴
3 697 ₴
- Готово до відправки
- Код: 773571
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | по висоті, в напрямку потоку повітря, кута нахилу |
| Габарити | 1000 х 343 х 343 мм |
| Діаметр | 32 см |
| Додаткові характеристики | автоматичне вимкнення , таймер вимкнення , тиха робота , керування за допомогою смартфона в застосунку, функція повороту , блокування від дітей |
| Кількість лопатей | 7 |
| Максимальна потужність | 18 Вт |
| Живлення | Мережа |
| Рекомендована площа обслуговування | 30 м2 |
| Також шукають | для дому |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Пульт дистанційного керування |
| Функції | автоповорот, таймер |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 697 ₴









