
Адаптер PoE Ubiquiti POE-24-24W-G-WH (l770505)
684 ₴
- Готово до відправки
- Код: 770505
Ubiquiti POE-24-24W-G – це гігабітний POE інжектор з вихідною постійною напругою 24 В, струмом 1 А та кнопкою Reset.
POE інжектор використовують для того, щоб віддалено подати живлення на Wi-Fi точки доступу Ubiquiti по мережному кабелю "вита пара". POE-24-24W-G також можна використовувати з обладнанням інших виробників, яке підтримує POE живлення 24В.
Інжектор має кнопку Reset. Вона призначена для віддаленого скидання точок доступу Ubiquiti до заводських налаштувань. Якщо точка доступу встановлена високо на щоглі, вам не доведеться підніматися на щоглу або демонтувати її для скидання налаштувань.
Гігабітний POE інжектор має екрановані роз'єми RJ-45. На вилці живлення є контакт заземлення. При включенні пристрою в мережу 220В на корпусі загоряється індикатор живлення Power.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 159 г |
| Тип | Інжектор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід | 0.4 A, 240 В |
| Вихід | 24V |
| Гарантійний термін | 12 |
| Індикатори | Живлення |
| Конектор | 2 х RJ-45 |
| Розміри, мм | 88 x 57 x 33 мм |
| Швидкість передавання даних | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Стан | Нове |
- Ціна: 684 ₴




