
Гамак Voltronic з планкою 260х150 см (KY-2615) (e669327)
537 ₴
- Готово до відправки
- Код: 669327
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гамак виготовлений з натуральної бавовни за допомогою особливо міцної техніки плетіння. Завдяки подвоєним ниткам на основі тканини, цей гамак дозволяє витримувати вагу до 130 кг. Розмір полотна: 200 х 80 див. Завдяки невеликому розміру та сумки в комплекті зі зберіганням та транспортуванням гамака не виникне проблем. Надійні підвісні канати забезпечують рівномірний розподіл ваги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гамака | |
| Вага | 0.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас | Дерево |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Материал полотна | бавовна |
| Загальна довжина | 260 см |
| Тип полотна | тканина |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина тканини | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 537 ₴
