
Драбина Stark SALW404 (525140101) (j356796)
2 287 ₴
- Готово до відправки
- Код: 356796
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість секцій | 1 |
| Кількість ступенів | 4 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Максимальна робоча висота | 2.9 м |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | драбина |
| Висота майданчика | 82 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 141 см |
| Довжина в складеному вигляді | 153 см |
| Конструкція | одностороння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 287 ₴
