-9%

Посудомийна машина Beko BDFS26020XQ (t173267)
15 999 ₴
14 616 ₴
- Готово до відправки
- Код: 173267
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інверторний мотор ProSmart – довговічність, надійність та низький рівень шуму. Ви можете вмикати посудомийну машину на ніч і не турбуватися, що її буде чути. Для зниження рівня шуму, а також енергоспоживання в машині встановлено інверторний двигун ProSmart.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 60 см |
| Завантаження | 10 комплектів посуду |
| Кількість програм | 6 |
| Програми | мини, quick&shine |
| Тип | окремішня |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Ширина | 44.8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 616 ₴





