-1%

Вентилятор Delfa DSF1624 (z48548)
799 ₴
794 ₴
- Готово до відправки
- Код: 48548
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлоговий вентилятор DELFA DFS 1624
Підлоговий вентилятор DELFA DFS 1624 виконаний за класичною конструкцією: корпус із чорного пластику закріплений на висувну сталеву штангу та має можливість регулювання по висоті від 1100 до 1300 мм. Надійність цієї конструкції від падіння забезпечує хрестоподібна підставка 520 х 520 мм зі штампованої сталі, а металевий радіальний гриль навколо лопатей роблять пристрій безпечними.
Особливості вентилятора:
- Три режими швидкості обертання лопатей для вибору оптимального повітряного потоку
- Прозорий пластиковий пропелер з трьома лопатями еліптичної форми для безшумної роботи
- Можливість вибору роботи у фіксованому положенні або з поворотом
- Можливість зміни куту нахилу вентилятору
- Підсвічування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delfa |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Стан | Новий |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.35 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | по висоті, кута нахилу |
| Габарити | 520 х 520 х 1300 мм |
| Діаметр | 40 см |
| Додаткові характеристики | автоповорот , підлоговий , регулювання висоти, 3 режими |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 35 Вт |
| Рекомендована площа обслуговування | 20 м2 |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Механічне |
| Функції | автоповорот |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 794 ₴
