
Домкрат ARMER підкатний, 2,5т (ARM-09PVC) (s767768)
3 770 ₴
- Готово до відправки
- Код: 767768
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | підкатний |
| Максимальна висота підіймання | 380 мм |
| Мінімальна висота підйому | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 770 ₴

