
Басейн Intex Грибочок 56 л. Різнокольоровий (57114) (p598831)
597 ₴
- Готово до відправки
- Код: 598831
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Басейн надувний Intex Грибочок 102 х 89 см
Компактний і безпечний басейн принесе Вашим дітям чимало радості
Ідеальний для подорожей, поїздок на дачу, до бабусі та навіть на пляж як переносний басейн-жабник
Якщо вдома проблема з вільним місцем, то надувний басейн розв'яже питання зі зберіганням, адже з нього можна легко випустити повітря, і наступних водних процедур він буде чекати в складеному вигляді. Стале дно дає змогу встановлювати басейн на будь-якій поверхні
Рекомендований вік: від 1 до 3 років
Компактний і безпечний басейн принесе Вашим дітям чимало радості
Ідеальний для подорожей, поїздок на дачу, до бабусі та навіть на пляж як переносний басейн-жабник
Якщо вдома проблема з вільним місцем, то надувний басейн розв'яже питання зі зберіганням, адже з нього можна легко випустити повітря, і наступних водних процедур він буде чекати в складеному вигляді. Стале дно дає змогу встановлювати басейн на будь-якій поверхні
Рекомендований вік: від 1 до 3 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.72 кг |
| Об`єм | 45 л |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | None |
| Матеріал | Вініл |
| Розмір | 102х2х89 см |
| Розмір паковання | 25 х 23 х 8 см |
| Тип | надувний |
| Форма | Круглий |
| Колір | Жовтий, Червоний, Синій, Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 597 ₴
