
Басейн Intex Веселка 147х33 см (57422) (b598829)
553 ₴
- Готово до відправки
- Код: 598829
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний і безпечний басейн подарує Вашим дітям чимало радості. Легкий і зручний у перенесенні, басейн має 3 горизонтальні надувні відсіки, кожен з яких має яскравий і життєрадісний колір. М'яке дно й пружні надувні стінки є чудовим захистом від травм. А оптимальна висота бортиків дає змогу залишити дитину в басейні, не боячись, що вона може випасти.
Рекомендовано для дітей віком від 3 до 6 років.
Об'єм — 335 л за умови 80% заповнення водою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Об`єм | 299 л |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | None |
| Матеріал | Вініл |
| Розмір | 147 х 33 см |
| Розмір паковання | 23 х 23 х 9.5 см |
| Тип | надувний |
| Форма | Круглий |
| Колір | Жовтий, Зелений, Рожевий, Блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 553 ₴
