
Лампочка Almina DL-030 30W, 2700Лм, 6400K (DL-030) (s747279)
343 ₴
- Готово до відправки
- Код: 747279
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ALMINA DL-030 30W - це перезаряджувана акумуляторна LED лампа з цоколем E27, що має вбудований акумулятор для аварійного живлення, яка автоматично переходить з мережі на акумулятор під час відключення світла, забезпечуючи 2 години автономної роботи та яскраве світло для побутового використання.
Основні характеристики та переваги:
- Потужність лампочки: 30 Вт
- Тип цоколя: E27
- Час роботи на вбудованому акумуляторі: 2 години
- Матеріал корпусу лампочки: Пластик
- Колір світлодіодів: Білий
- Розміри: 15,5 x 9 см
- Вага: 90 г
- Низьке енергоспоживання
- Вбудований акумулятор
Як це працює?
- При роботі від мережі: Лампа світитиме як звичайна потужна LED лампа, одночасно заряджаючи вбудований акумулятор.
- При відключенні світла: Вбудований акумулятор автоматично вмикається, і лампа продовжує світитися, забезпечуючи резервне освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Almina |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колірна температура | 6400К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 90 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2700 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | вбудований |
| Висота | 155 мм |
| Кількість в пачці, шт. | 1 |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Особливості | енергоефективність освітлення 80% (A+) |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Стан | Нове |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Тип колби | опаловий |
| Тип лампи | світлодіодна (LED) |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 200° |
| Форм-фактор | груша |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 180 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343 ₴


