
Монітор Acer Nitro ED270Zbmiipx (UM.HE0EE.Z01) (a691629)
8 214 ₴
- В наявності
- Код: 691629
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75 мм |
| Вага без паковання | 4 кг |
| Час відгуку матриці | 5 мс (GTG)/1 мс (VRB) |
| Вбудовані колонки | Да |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Інтерфейси та під'єднання | 2 х HDMI|1 х DisplayPort |
| Контрастність статична | 3000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Підсвітка | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність у робочому режимі | 29 Вт |
| Розміри з підставкою | 620 х 460 х 200 мм |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Технології поліпшення зображення | HDR Ready (HDR 10) , Ultra Low Latency, Flicker-Less |
| Тип матриці | MVA |
| Тип монітора | Геймерський, З вигнутим екраном , Широкоформатний |
| Кути огляду (горз./вертикаль.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрана | 280 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 214 ₴



