-6%

Очисник повітря Beurer LR 400 (c518137)
19 979 ₴
18 847 ₴
- Готово до відправки
- Код: 518137
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Beurer LR 400 - Розумний очисник повітря вражає своїм сучасним дизайном та високою продуктивністю.
Завдяки круглій формі пилок, що знаходяться навколо очищувача повітря, домашній пил, шерсть тварин, запахи, різні бактерії та віруси ефективно всмоктуються і фільтруються. Ви можете сісти та розслабитися, поки очищувач виконує налаштування відповідно до забрудненості повітря.
За допомогою інтелектуальної автоматичної функції LR 400 розпізнає дрібний пил з розміром частинок 2,5 мкм та адаптує ефективність очищення до повітря в приміщенні для покращення якості повітря та покращення самопочуття.
Зручне керування та моніторинг повітря в приміщенні будинку та в дорозі за допомогою безкоштовного додатка «beurer FreshHome».
- Очищення повітря через тришарову систему фільтрів (попередній фільтр + фільтр HEPA H13 + активоване вугілля)
- Для приміщень площею до 69 м ²
- Кольоровий індикатор якості повітря у приміщенні
- Додаткове очищення ультрафіолетовим світлом, що перемикається, 4 швидкості обертання вентилятора + турборежим
- Функція таймера до 24 годин, налаштування з точністю до хвилини
- З нічним режимом: безшумна робота та відключена панель управління
- Продуктивність близько 266 м3/год
- Змінний фільтр з індикатором заміни фільтра
- Конфігурація через Bluetooth®
- Захисне автоматичне вимкнення
- Повний обсяг функцій з безкоштовним програмою "beurer FreshHome"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Очисник |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 3.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 505 х 215 х 215 мм |
| Додаткові характеристики | розумний датчик пилу, датчик забруднення фільтра |
| Кількість режимів | 6 |
| Особливості | УФ лампа, датчик якості повітря, індикатор якості повітря, нічний режим роботи, Таймер, керування через смартфон, Індикатор заміни фільтра |
| Площа обслуговування | 69 м2 |
| Застосування | для дому |
| Продуктивність | 266 м³/г |
| Способ очистки | вугільний фільтр, фільтр попереднього очищення, фотокаталітичний (УФ-випромінювання), HEPA-фільтр |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Тип керування | сенсорний |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 847 ₴





