-6%

Посудомийна машина Ardesto DWMB-G605G1 (d769339)
12 599 ₴
11 810 ₴
- Готово до відправки
- Код: 769339
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудовувана посудомийна машина ARDESTO DWMB-G605G1 може одночасно очистити 12 комплектів посуду. Передбачено 5 програм для різних потреб – від інтенсивного очищення до економного режиму. Завдяки функції «Половинне завантаження» можна запускати будь-яку програму навіть із невеликою кількістю посуду, економлячи ресурси та час. Таймер відкладеного старту (до 24 годин), світловий промінь на підлогу, система захисту від протікання та регульований верхній кошик роблять процес миття комфортним і безпечним, а результат – найліпшим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.5 см |
| Глибина | 60 см |
| Завантаження | 12 комплектів посуду |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість програм | 5 |
| Особливості | Регульований за висотою верхній кошик, Дисплей, дозатор із відкидною кришкою, защита от протечки воды, індикація променя на підлозі, полиці для чашок, Сенсорне керування, пом'якшувач води, таймер відкладення старту, знімний фільтр |
| Програми | ECO, швидка, інтенсивна, передварювальна мийка, легка |
| Тип | Вбудована |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 810 ₴
