
Настінний годинник Esperanza Wall Clock Los Angeles 30 см White (EHC015W) (i766104)
312 ₴
- Готово до відправки
- Код: 766104
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник ESPERANZA EHC015W Los Angeles White використовується не тільки для відображення часу.
Завдяки елегантному і стильному дизайну відмінно декорують квартири, офіси, магазини і ресторани.
Особливості:
Завдяки елегантному і стильному дизайну відмінно декорують квартири, офіси, магазини і ресторани.
Особливості:
- Пластикова рамка та циферблат
- Товщина: 3,4 см
- Надзвичайно точний механічний механізм: кварцовий
- Вбудований гачок для легкої установки
- Діаметр - 30 см
- Елементи живлення - 1 батарейка AA (не входить в комплект)
- Тихий механізм точного вимірювання часу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 0.85 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | хвилини | години| секунди |
| Бій | Немає |
| Різновид циферблата | арабські цифри |
| Діаметр циферблату, см | 30 см |
| Елементи живлення | 1 батарейка AA |
| Мелодія | Немає |
| Механізм | кварцовий |
| Особливості циферблата | без декора |
| Призначення | у вітальню, в дитячу, до спальні, універсальні, в кухню |
| Розміри корпусу | 30 x 30 x 3.5 см |
| Стиль | Класичний | хай-тек (hi-tech) | дитячий |
| Тип циферблата | стрілковий |
| Форма корпусу | Кругла |
| Формат часу | 12 год |
| Характеристики механізму та деталей | тихий хід |
| Хід секундної стрілки | плавний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312 ₴
