
Планшет Blackview Tab 10 WiFi 8/256GB Gray (c707139)
6 711 ₴
- Готово до відправки
- Код: 707139
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Продуктивність і великий обсяг пам’яті
Цей планшет забезпечує високий рівень продуктивності завдяки 8-ядерному процесору MT8788, виготовленому за 12-нм техпроцесом, з тактовою частотою до 2,0 ГГц. Пристрій оснащено 8 ГБ оперативної пам’яті з можливістю розширення у віртуальній пам’яті до 16 ГБ, що дозволяє комфортно працювати з багатьма завданнями одночасно. Вбудована пам’ять на 256 ГБ легко розширюється до 1 ТБ, що надає достатньо місця для зберігання файлів, фотографій та відео.
Сучасний Android 13
Планшет працює під управлінням Android 13, що забезпечує потужний захист персональних даних. Він також оснащений Doke OS P3.0 — вдосконаленою системою, розробленою командою Blackview. Крім звичних функцій, таких як темний режим, режим читання та розділений екран, пристрій пропонує унікальні можливості: блокування екрана трьома пальцями, попередження про низький заряд батареї та сповіщення про передачу даних.
Великий акумулятор і режим ПК для зручності роботи
Завдяки батареї ємністю 7680 мАг планшет забезпечує тривалий час роботи в режимі енергозбереження. Цей пристрій ідеально підходить для перегляду відео, читання електронних книг, ігор чи прослуховування музики. Режим ПК дозволяє запускати кілька програм одночасно, перетворюючи планшет на ефективний інструмент для роботи та розваг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Операційна система | Android |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Бездротове заряджання | Немає |
| Швидке заряджання | немає |
| Вік | з роз'ємом 3.5 мм |
| Графічний процесор | ARM Mali-G72 |
| Додаткові роз'єми | Немає |
| Захист від пилу та вологи | Немає |
| Кількість SIM-карток | без SIM-картки |
| Кількість касет | стилус у комплекті |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | метал + пластик |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Мультимедіа | 10.1" |
| Навігація система | немає |
| Наявність HDMI | Немає |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою/кабелю | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність чохла/захисного скла | чохол + захисне скло |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Особливості | без клавіатури, Android 13.0 |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Підтримка еSim | Немає |
| Розблокування обличчям | Немає |
| Розмір (ВхШхГ) | 241.49 x 155.99 x 8.8 мм |
| Роздільна здатність екрана | 1280x800 |
| Серія | Blackview Tab 10 WiFi |
| Сканер відбитків пальців | Немає |
| Сумісність | IPS |
| Стандарти зв'язку | Немає |
| Тип | 7680 mAh, MediaTek MT8788 |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Електроживлення | USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 711 ₴




