
Батарея LiFePo4 Merlion LFP12.8-12US (l497456)
2 193 ₴
- Готово до відправки
- Код: 497456
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга | 12.8 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 12 А·год |
| Діапазон робочих температур | -20 ~ +60 |
| Максимальний струм заряду | 6 А |
| Максимальний струм розряду | 6 А |
| Розміри | 150 х 100 х 97 мм |
| Ресурс | 3000 циклів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 193 ₴
