
Жорсткий диск 3.5" 18TB Toshiba (MG09ACA18TE) (h399856)
27 307 ₴
- Готово до відправки
- Код: 399856
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Об`єм буфера | 512 MB |
| Об'єм накопичувача | 18000 GB |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 20 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | для ПК і серверів |
| Споживана потужність | 8.35 Вт |
| Швидкість передавання даних | 268 МБ/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 307 ₴

