
Килимок для мишки Blizzard World of WarCraft Classic Ragnaros 0 XL (FBLMPWOWRAGNA21XL) (n149646)
1 157 ₴
- Готово до відправки
- Код: 149646
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей килимок для миші World of WarCraft Classic - Ragnaros створений для професіоналів та забезпечить додаткову перевагу у високошвидкісних клацаннях. Неймовірний арт із гри World of Warcraft - це яскравий, барвистий і унікальний принт, що впливає на ваш досвід у битвах. Більше того, спеціальна текстура тканини забезпечує найкраще почуття контролю під час битв. Килимок для миші World of Warcarft стійкий до будь-яких рідин, навіть до крапель усіх водоспадів Азерота. Ваша ігрова зона оточена таємницею і ніколи не зрушить з місця завдяки неслизькій гумі, яка збереже стійкість вашого героя. Килимок для миші – унікальний продукт, розроблений за офіційною ліцензією Blizzard.
Розмір: 900 мм х 420 мм х 4 мм
Оригінальний ліцензійний продукт!
Розмір: 900 мм х 420 мм х 4 мм
Оригінальний ліцензійний продукт!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blizzard |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 |
| Матеріал поверхні | каучук|полиестер |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Розміри | 900 x 420 мм |
| Тип поверхні | speed|control |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 157 ₴



