
Блок живлення до ноутбуку ASUS 45W Zenbook 19V 2.37A разъем 4.0/1.35 (ADP-45AW) (p16885)
1 370 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16885
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення до ноутбука ASUS 45W Zenbook 19V 2.37 A роз'єм 4.0/1.35 (ADP-45AW) - оригінальний блок живлення, який підійде для більшості ноутбуків компанії Asus. Він відповідає стандартам безпеки, має захист від короткого замикання, від перевантаження і від перенапруги. Не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю. Блок живлення є мережевим, має европейську вилку і відразу готовий до використання.
Блок живлення до ноутбука ASUS 45W Zenbook 19V 2.37 A роз'єм 4.0/1.35 (ADP-45AW) потужністю 45 Вт забезпечить Ваш мобільний пристрій додатковим живленням і допоможе заощадити заряд батарей для роботи в дорозі. Він виконаний у новому сучасному дизайні - завдяки легкій вазі і компактним розмірам цей блок живлення не буде займати багато місця на Вашому робочому столі і зручно поміститься у Вашій сумці для ноутбука.
Блок живлення до ноутбука ASUS 45W Zenbook 19V 2.37 A роз'єм 4.0/1.35 (ADP-45AW) потужністю 45 Вт забезпечить Ваш мобільний пристрій додатковим живленням і допоможе заощадити заряд батарей для роботи в дорозі. Він виконаний у новому сучасному дизайні - завдяки легкій вазі і компактним розмірам цей блок живлення не буде займати багато місця на Вашому робочому столі і зручно поміститься у Вашій сумці для ноутбука.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | оригінальний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
| Захист | захист від перепадів напруги, короткого замикання |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 4.0 x 1.35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 370 ₴

