
Ланцюгова пила SEQUOIA 20V, 4Ah, шина 20 см, 1.7 кг (SBC2008BM-EV) (z602876)
4 975 ₴
- Готово до відправки
- Код: 602876
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості SBC2008BM-EV
✔ SEQUOIA Connecta Series – єдина акумуляторна система садової техніки Sequoia.
✔ SEQUOIA SBC2008BM - акумуляторна пилка з ідеальним співвідношенням розміру, потужності та ваги, що працює від однієї 20В акумуляторною батареєю.
✔ Безщітковий двигун
✔ Бак для автоматичної подачі оливи
✔ SDS-система безключового натягу ланцюга – допомагає без зусиль виконати регулювання натягу ланцюга, без допомоги будь-яких додаткових інструментів.
✔ Ергономічний дизайн - робить роботу більш комфортною та ефективною.
✔ Fast Charge – швидка зарядка акумуляторної батареї.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Вага | 1.7 кг |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | мініпила |
| Призначення | Побутовий |
| Розташування двигуна | бічне |
| Тип | електропила акумуляторна |
| Функції | безключова натягування ланцюга, бічне натягнення ланцюга, автоматичне змащення ланцюга |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 975 ₴









