
Кухонний комбайн Grunhelm GKM0016B (v517632)
4 339 ₴
- Готово до відправки
- Код: 517632
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонний комбайн GKM0016B Grunhelm - стане незамінним помічником на Вашій кухні. Модель обладнана планетарним міксером, м'ясорубкою і скляним блендером. Машина оснащена функціями замісу тіста, подрібнення, збивання, перемішування, подрібнення, приготування напоїв і фаршу. Знімна чаша об'ємом 4 л виготовлена з нержавіючої сталі. Для зручного використання передбачено 6 швидкостей, які регулюються за допомогою ручки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Об'єм чаші | 4 л |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Комплектація | |
| Об'єм блендера | 800 мл |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 48.2 х 42.9 х 21.6 см |
| Насадки | блендер, віночок , м'ясорубка , насадка для збивання , гак для тіста |
| Особливості | планетарна система змішування, нековзні ніжки |
| Тип | кухонна машина |
| Функції | замішування тіста, м'ясорубка, збивання, змішування, Блендер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 339 ₴




