
Кухонний комбайн Grunhelm GKM0025BE (s517628)
6 558 ₴
- Готово до відправки
- Код: 517628
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонний комбайн GKM0025BE Grunhelm стане незамінним помічником на Вашій кухні. Знімна чаша об'ємом 5.5 л виготовлена з нержавіючої сталі. Для зручного використання передбачено 8 швидкостей, що регулюються за допомогою ручки. Потужність пристрою 1300-1500 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Об'єм чаші | 5.5 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Комплектація | |
| Об'єм блендера | 0 мл |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 37.6 х 36 х 22.8 см |
| Насадки | віночок , насадка для збивання, гак для тіста |
| Особливості | насадки можна мити в посудомийній машині, нековзні ніжки, планетарний рух насадок, захисна кришка від бризок |
| Тип | кухонна машина |
| Функції | збивання, замішування тіста |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 558 ₴









