
Генератор Einhell TC-PG 35/E5, 230V (1 фаза), 2.6/3.1kW, ручний старт, AVR, 41.2кг (4152551) (t495416)
16 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 495416
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужний та надійний 4-тактний двигун з чистим згорянням
Двигун відповідає вимогам EURO 5 ДО низьких викидів. Дві Розетки 230, ВОЛЬТМЕТР ДЛЯ відображення напруги. Два великі колеса та відкидна ручка для зручності транспортування. Великий Бак на 15 ЛІТРІВ із вказівником рівня для безперервної роботи. Захист від перевантаження та датчик низького рівня масла для тривалого використання. Автоматичний регулятор напруги (AVR) забезпечує стабільну вихідну напругу. Легкий запуск із пуском від віддачі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 3.1 кВт |
| Номінальна потужність | 2.6 кВт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42 кг |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи | 10.5 час |
| Двигун | 4-тактний |
| Додатково | ручка для перенесення, індикатор роботи двигуна |
| Клас захисту | IP 23M |
| Кількість фаз | однофазний |
| Напруга мережі | 230 В |
| Об'єм двигуна | 208 см3 |
| Об'єм оливи в картері | 0.6 л |
| Обладнання | автоматичний регулятор напруги (AVR), захист від короткого замикання, захист від низького рівня оливи, захист від перевантаження, колеса для транспортування, мідна обмотка, індикатор напруги |
| Розміри | 600 х 475 х 455 мм |
| Витрата палива | 1.4 л/год |
| Розетки | 2 x 230 В |
| Система запуску | ручна |
| Тип | Бензиновий |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип охолодження | повітряне |
| Частота мережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 400 ₴








