
Генератор Graphite 230V (1 фаза), 2/2.2kW, ручний старт, AVR, 40кг (58G904) (z495414)
14 999 ₴
14 446 ₴
- Готово до відправки
- Код: 495414
Компактний, мобільний генератор максимальною потужністю 2.2 кВт (номінальна 2.0 кВт) дає змогу живити електроприлади в місцях без доступу до мережі. Використовується як автономне живлення для електроприладів, зокрема чутливої електроніки, комп'ютерів, побутової техніки тощо.
Запускається вручну тросовим стартером, оснащений чотиритактним бензиновим двигуном потужністю 4,1 кВт / 6,56 к.с. Рекомендовані види палива: 92, 95 і 98 і масло SAE15W-30. Агрегат має бак ємністю 15 л і маслобак для двигуна - 0,6 л. Середня витрата палива у цієї моделі становить 2,44 л/год, а мінімальна витрата палива - 260 г/кВт-год.
Агрегат відповідає стандарту ЄВРО 5 із серії європейських норм викидів.
Він також має захист AVR, тобто систему, що ефективно стабілізує напругу у вихідній розетці та захист від перевантаження за струмом. Завдяки їм він забезпечує перевантажувальну безпеку для себе та інших під'єднаних до нього пристроїв. Генератор посилено захисним каркасом, який не тільки полегшує транспортування, а й захищає всю конструкцію від механічних пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна потужність | 2.2 кВт |
| Номінальна потужність | 2 кВт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи | 10 час |
| Двигун | 4-тактний |
| Додатково | датчик рівня палива, ручка для перенесення, індикатор роботи двигуна |
| Клас захисту | IP23 |
| Кількість фаз | однофазний |
| Напруга мережі | 230 В |
| Об'єм двигуна | 196 см3 |
| Об'єм оливи в картері | 0.6 л |
| Обладнання | автоматичний регулятор напруги (AVR), захист від низького рівня оливи, захист від перевантаження, індикатор рівня оливи, мідна обмотка, індикатор напруги |
| Розміри | 605 х 455 х 445 мм |
| Витрата палива | 2.44 л/год |
| Розетки | 2 x 230 В, 1 x 12В (8.3A) |
| Система запуску | ручна |
| Тип | Бензиновий |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип охолодження | повітряне |
| Частота мережі | 50 Гц |
- Ціна: 14 446 ₴









