
Генератор Karcher PGG 3/1 3kW (1.042-207.0) (i360898)
20 905 ₴
- Готово до відправки
- Код: 360898
Компактний, дуже мобільний та разом з тим потужний синхронний генератор Karcher PGG 3/1 з номінальною потужністю 2.8 кВт для автономного живлення, наприклад, на будівельних майданчиках, у сільському чи муніципальному господарствах.
Надійний 4-тактний бензиновий двигун забезпечує безпечну роботу завдяки постійній потужності та ретельно розробленій технології безпеки із захистом від перевантаження та нестачі масла, а також забезпечує високу мобільність та простоту експлуатації завдяки складаній штовхаючій ручці та шинам із захистом від проколів. Дві розетки змінного струму із заземленням оснащені автоматичним регулятором напруги (AVR) та підходять для роботи чутливих електронних пристроїв.
З інтервалами застосування до 12 годин (при повному навантаженні 6.5 годин) з 15-літровим баком можна легко експлуатувати цілими робочими днями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 49 кг |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи | 12 час |
| Двигун | 4-тактний |
| Додатково | Частотомер, датчик рівня палива, ручка для перенесення, індикатор роботи двигуна |
| Клас захисту | IP23 |
| Кількість фаз | однофазний |
| Напруга мережі | 230 В |
| Об'єм двигуна | 208 см3 |
| Об'єм оливи в картері | 0.6 л |
| Обладнання | автоматичний регулятор напруги (AVR), захист від низького рівня оливи, захист від перевантаження, інформаційний дисплей, колеса для транспортування, мідна обмотка, лічильник мотогодин, індикатор рівня оливи |
| Розміри | 650 х 546 х 430 мм |
| Витрата палива | 1.7 л/год |
| Розетки | 2 x 230 В, 1 x 12В (8.3A) |
| Система запуску | електрична |
| Тип | Бензиновий |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип охолодження | повітряне |
| Частота мережі | 50 Гц |
- Ціна: 20 905 ₴




