
Генератор Black&Decker BXGNI2200E 2000/2200 W (6813642) (p360882)
23 375 ₴
- Готово до відправки
- Код: 360882
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 2.2 кВт |
| Номінальна потужність | 2 кВт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 4.1 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | захист від короткого замикання, захист від низького рівня оливи |
| Кількість фаз | однофазний |
| Напруга мережі | 220 В |
| Об'єм оливи в картері | 0.52 л |
| Розміри | 550 х 465 х 320 мм |
| Розетки | 1 x 12В (4A), USB 5В , 2 х 220 В (16A) |
| Система запуску | ручна |
| Тип | Бензиновий |
| Тип альтернатора | інверторний |
| Тип охолодження | повітряне |
| Частота мережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 375 ₴
