
Секатор Neo Tools площинний, d різу 40мм, 765мм, 1250г (15-251) (q505256)
2 350 ₴
2 185 ₴
- Готово до відправки
- Код: 505256
Секатор з обвідною системою, оснащений довгими, легкими ручками, які дозволяють дістатися до рослин, розташованих на більшій відстані або високо. Інструмент характеризується важільною передачею, яка збільшує силу натискання до 60%, полегшуючи та прискорюючи роботу.
Якісне покриттяЛеза з антипригарним покриттям і лезо, призначене для свіжої деревини, роблять секатор стійким до рослинних соків, які не осідають на металевій поверхні та не уповільнюють прибирання в саду.
Простий у використанніЩе однією дуже важливою перевагою цього інструменту є його легка вага, завдяки алюмінієвим кронштейнам, а також спеціально розробленим ручкам. Покриття їх протиковзним біматеріалом підвищує впевненість у виконанні робіт і підвищує безпеку праці.
Призначення:- Для роботи в саду з більш високими пагонами та гілками, без необхідності використання драбини.
- Для розпилу свіжої деревини.
- Роликовий важіль, що збільшує потужність різання на 60%.
- Байпас.
- Леза з антипригарним покриттям.
- Лезо адаптоване для роботи зі свіжою деревиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.25 кг |
| Максимальний діаметр реза | 40 мм |
| Матеріал леза | Сталь |
| Загальна довжина | 765 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 |
| Кількість | один предмет |
| Матеріал ручки | Резина|Алюминий |
- Ціна: 2 185 ₴
