
Секатор Neo Tools площинний, d різу 45мм, 710мм, 1292г (15-250) (j505255)
1 999 ₴
1 862 ₴
- Готово до відправки
- Код: 505255
Секатор з обвідною системою, оснащений довгими, легкими ручками, які дозволяють дістатися до рослин, розташованих на більшій відстані або вище. Інструмент характеризується важільною передачею, яка збільшує силу натискання до 30%, полегшуючи і прискорюючи роботу.
Якісне покриттяЛеза з антипригарним покриттям і лезо, призначене для свіжої деревини, роблять секатор стійким до рослинних соків, які не осідають на металевій поверхні і тому не уповільнюють прибирання в саду.
Простий у використанніЩе однією дуже важливою перевагою цього інструменту є його легка вага, завдяки алюмінієвим кронштейнам, а також спеціально розробленим ручкам. Покриття їх протиковзким бі-матеріалом підвищує впевненість у виконанні робіт і підвищує безпеку праці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.292 кг |
| Максимальний діаметр реза | 45 мм |
| Матеріал леза | Сталь |
| Загальна довжина | 710 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 |
| Кількість | один предмет |
| Матеріал ручки | Алюміній | Резина | Пластмаса |
- Ціна: 1 862 ₴
