
Акумулятор Fenix 16340 700 UP mAh Li-ion micro usb (ARB-L16-700UP) (j469915)
421 ₴
- Готово до відправки
- Код: 469915
Літій-іонний акумулятор ARB-L16-700 створений в форматі 16340. За розміром він збігається з поширеними літієвими батарейками CR123A. Але користувачі повинні пам'ятати, що напруга цих елементів живлення складає 3.7 В, що відрізняється від показників батарейок.
Акумулятор створений таким чином, щоб забезпечувати не тільки необхідне електроживлення, а й прослужити своєму власникові якнайдовше. У нього вбудовані кілька рівнів захисту. В тому числі, ARB-L16-700 захищений від перегрівання під час використання, від надмірного заряду або розряду, від короткого замикання при переполюсовке. ARB-L16-700 відмінно протистоїть вібраціям і механічних навантажень.
Заряжатьаккумулятори можна будь-яким сумісним зарядним пристроєм. Але зарядка високої якості буде сприяти тому, щоб акумулятори прослужили довго.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга | 3.6 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Типорозмір | CR123A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 700mAh |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Форма батареї | циліндрична |
| Електрохімічна система | Li-ion |
- Ціна: 421 ₴




