
Акумулятор Fenix 14500 1050 mAh (ARB-L14-1050) (z469684)
621 ₴
- Готово до відправки
- Код: 469684
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літій-іонний акумулятор ARB-L14-1050 від Fenix ємністю 1050 мАгод. Номінальна напруга: 3.6 В. Він оснащений захистом від перегріву, клапанами для скидання надлишкового тиску та сталевим корпусом, що робить експлуатацію безпечною. Елемент живлення розрахований на близько 500 циклів заряджання. Його розміри складають 50.5 х 14.6 мм. Вага дорівнює 20±5 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга | 3.6 В |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 14500 |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Місткість | 1050mAh |
| Захист | від перегрівання, від перерозрядження , від перезаряду |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Максимальний струм заряду | 5А |
| Максимальний струм розряду | 2A |
| Форма батареї | циліндрична |
| Колір | Жовтий |
| Електрохімічна система | Li-ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 621 ₴









