-12%

Акумулятор Panasonic Eneloop AAA 930mAh Pro NI-MH * 4 + Сase (BK-4HCDEC4CP) (w469669)
1 344 ₴
1 185 ₴
- Готово до відправки
- Код: 469669
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Напруга | 1.2 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Типорозмір | AAA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 930mAh |
| Кількість в пакованні | 4 шт |
| Максимальний струм заряду | 1A |
| Максимальний струм розряду | 1A |
| Форма батареї | циліндрична |
| Колір | Чорний |
| Електрохімічна система | NiMh |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 185 ₴
