-13%

Акумулятор Panasonic AA Eneloop 2000mAh NI-MH * 4 (BK-3MCDE/4CP) (a469668)
1 223 ₴
1 059 ₴
- Готово до відправки
- Код: 469668
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятори високої ємності, що перезаряджаються:
- Індикація ємності - відповідно до європейського регламенту, на акумуляторі вказується мінімальна ємність відповідно до галузевих тестів продуктивності
- Низький саморозряд - навіть після 10 років зберігання, акумулятори eneloop зберігають до 70% початкового заряду. Після зарядки їх можна прибрати і дістати тоді, коли вони знову знадобляться. Фактично 1 акумулятор замінює 2100 звичайних батарейок.
- Стабільна напруга - тривалість роботи eneloop значно ефективніша в порівнянні зі звичайними лужними батарейками. Іграшки та девайси працюватимуть довше.
- Рекомендовано для - акумулятори eneloop підходять для більшості пристроїв - від іграшок та фотоспалахів до dect телефонів та ліхтарів.
- Немає ефекту пам'яті - незалежно від того, наскільки розряджений eneloop, акумулятор можна зарядити в будь-який час. Це не вплине на показники ємності у подальшому. Ідеально для зимових активностей на свіжому повітрі.
- Еко перевага - заряджені сонцем за рахунок панелей, що трансформують еко енергію в електричну. Акумулятори надходять у продаж повністю зарядженими.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Напруга | 1.2 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Типорозмір | AA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 2000mAh |
| Кількість в пакованні | 4 шт |
| Максимальний струм заряду | 1A |
| Максимальний струм розряду | 2А до 50°С |
| Форма батареї | циліндрична |
| Колір | Сірий |
| Електрохімічна система | NiMh |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 059 ₴
