
Акумулятор 21700 5000mah, (4700-5100mah) 15A, 3.7V(2.5-4.2V), Yellow Liitokala (Lii-50E / 23384) (g469640)
314 ₴
- Готово до відправки
- Код: 469640
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Напруга | 3.7 В |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 21700 |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 5000mAh |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Максимальний струм заряду | 1A |
| Форма батареї | циліндрична |
| Колір | Жовтий |
| Електрохімічна система | Li-ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314 ₴
