
Блок живлення до ноутбуку Lenovo 300W 20V, 15A, роз'єм прямокутний, Flat-корпус (ADL300SDC3A / A40388) (i391366)
4 472 ₴
- Готово до відправки
- Код: 391366
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | оригінальний |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 15 А |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Lenovo |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | прямокутний (pin inside) [3-pin] |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 472 ₴
