
Кронштейн 2E Фейіг (2E2GEN3270FIX) (t70576)
298 ₴
- Готово до відправки
- Код: 70576
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна діагональ телевізора | 70 дюйм |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 x 150 , 100 x 200 , 150 x 100 , 150 x 150, 200 x 100 , 200 x 200 , 200 x 300 , 200 x 400 , 300 x 200 , 300 x 300 , 300 x 400 , 400 x 200 , 400 x 300 , 400 x 400 , 75 x 75 , 100 x 100 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Матеріал | Пластик cталь |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Призначення | Для телевізора |
| Підтримувана діагональ | 32" , 34" , 35" , 37" , 38.5" , 39" , 39.5" , 40" , 40.5", 42" , 42.5" , 43" , 45" , 46" , 47" , 47.6" , 48" , 48.4" , 49" , 50" , 51" , 52" , 53" , 54.6" , 55" , 58" , 59" , 60" , 61" , 63" , 64" , 64.5" , 65" , 70" , 56" |
| Розміри | 440 x 418 x 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298 ₴
