Запустіть власне хмарне сховище та насолоджуйтесь легким доступом до файлів, обміном та синхронізацією з TS-233. Розроблений для покращення співпраці та підвищення продуктивності віддаленої роботи, TS-233 також містить багатофункціональні програми та створює мультимедійну систему для домашніх розваг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QNAP |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash-пам'ять | 4 Гб |
| QNAP | Да |
| У роботі | 11 Вт |
| У режимі сну | 4 Вт |
| Вага | 1.7 кг |
| Вбудований FTP-сервер | Да |
| Висота | 156 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Довжина: | 189 мм |
| Індикатори стану | HDD 1, LAN , USB , статус , HDD 2 |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Кнопки керування | живлення |
| Кількість вентиляторів охолодження | 1 шт. |
| Кількість попередньо встановлених HDD | не встановлені |
| Кількість слотів для HDD | 2 |
| Контролер RAID | Да |
| Максимальний обсяг пам'яті внутрішніх HDD | 44 TB |
| Операційна система | QTS |
| Підтримувані веб браузери | Firefox , Google Chrome , Safari, Microsoft Edge |
| Підтримувані типи HDD | 3.5" SATA HDD, 2.5" SATA SSD |
| Підтримувані файлові системи | EXT4 |
| Підтримка Jumbo-фреймів | Да |
| Підтримка VLAN | Да |
| Підтримка рівнів RAID | 0, 1 |
| Порти | 1 х RJ-45 , 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 |
| Процесор | ARM Cortex-A55 |
| Системна пам'ять | 2048 Мб |
| Тактова частота процесора | 2000 МГц |
| Тип | Класичний |
| Тип встановлення | Настільний |
| Функції | гаряча заміна дисків |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 815 ₴





