-8%

Акумулятор до ноутбука ACER Aspire 5230 (AS07B41, AR5923LH) 14.8V 5200mAh PowerPlant (NB00000065) (m39893)
1 799 ₴
1 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 39893
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хочете, щоб ваша стабільність в роботі не опинилася під загрозою? Хочете замінити стару і зношену АКБ для улюбленого ноутбука на новеньку і більш продуктивну? Без проблем, Ви на правильному шляху.
Аккумулятор для ноутбука ACER Aspire 5230 (AS07B41, AR5923LH) 14.8V 5200mAh PowerPlant (NB00000065) - новітня високотехнічна розробка з використанням тільки якісних елементів живлення і оригінальних чіпів. Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників, акумулятор PowerPlant увібрав в себе тільки ключові переваги.
Аккумулятор для ноутбука ACER Aspire 5230 (AS07B41, AR5923LH) 14.8V 5200mAh PowerPlant (NB00000065) - новітня високотехнічна розробка з використанням тільки якісних елементів живлення і оригінальних чіпів. Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників, акумулятор PowerPlant увібрав в себе тільки ключові переваги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | AK.006BT.019, AS07B31 , AS07B51 , AS07B61 , AS07B71 , BT.00603.033 , BT.00603.042 , BT.00604.018 , BT.00605.015 , BT.00605.021 , BT.00607.010 , LC.BTP00.008 , LC.BTP00.014 , AS07B41 |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 5200mAh |
| Кількість комірок | 6cell |
| Потужність | 77 Wh |
| Напруга | 14.8V |
| Розміри | 205 x 68.27 x 20 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴
