-8%

Акумулятор до ноутбука Acer Aspire 4553 (AS10B41) 11.1V 4400mAh PowerPlant (NB00000039) (u39722)
1 399 ₴
1 291 ₴
- Готово до відправки
- Код: 39722
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аккумулятор для ноутбука Acer Aspire 4553 (AS10B41) 11.1 V 4400mAh PowerPlant (NB00000039) призначений для заміни батареї, яка вийшла з ладу або в якості додаткової акумуляторної батареї для збільшення часу автономної роботи Вашого ноутбука. Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють цьому акумулятору стати, більш ніж, повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
Аккумулятор для ноутбука Acer Aspire 4553 (AS10B41) 11.1 V 4400mAh PowerPlant - важлива частина Вашого ноутбука. Якщо Ви помітили, що ноутбук став менше працювати в автономному режимі, то саме час замінити акумулятор. Робоча напруга акумуляторної батареї становить 11.1 V, тому пристрій сумісний з багатьма моделями ноутбуків Acer. Цей 6-осередковий літій-іонний акумулятор має ємність 4400 mAh, забезпечуючи тривалий час роботи Вашого ноутбука в автономному режимі. Купіть акумулятор для ноутбука Acer Aspire 4553 (AS10B41) 11.1 V 4400mAh PowerPlant за нашою доступною ціною і забезпечте безперебійну роботу Вашого ноутбука.
Аккумулятор для ноутбука Acer Aspire 4553 (AS10B41) 11.1 V 4400mAh PowerPlant - важлива частина Вашого ноутбука. Якщо Ви помітили, що ноутбук став менше працювати в автономному режимі, то саме час замінити акумулятор. Робоча напруга акумуляторної батареї становить 11.1 V, тому пристрій сумісний з багатьма моделями ноутбуків Acer. Цей 6-осередковий літій-іонний акумулятор має ємність 4400 mAh, забезпечуючи тривалий час роботи Вашого ноутбука в автономному режимі. Купіть акумулятор для ноутбука Acer Aspire 4553 (AS10B41) 11.1 V 4400mAh PowerPlant за нашою доступною ціною і забезпечте безперебійну роботу Вашого ноутбука.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 4400mAh |
| Кількість комірок | 6cell |
| Напруга | 11.1V |
| Розміри | 269.2 x 47.4 x 24 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 291 ₴

