-6%

Акумулятор до ноутбука ACER Aspire 3030 (BT.00603.010) 11.1V 5200mAh PowerPlant (NB00000211) (a39703)
999 ₴
942 ₴
- Готово до відправки
- Код: 39703
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аккумулятор для ноутбука ACER Aspire 3030 (BT.00603.010) 11.1 V 5200mAh PowerPlant (NB00000211) призначений для заміни батареї, яка вийшла з ладу або в якості додаткової акумуляторної батареї для збільшення часу автономної роботи Вашого ноутбука. Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють цьому акумулятору стати, більш ніж, повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
Аккумулятор для ноутбука ACER Aspire 3030 (BT.00603.010) 11.1 V 5200mAh PowerPlant - важлива частина Вашого ноутбука. Робоча напруга акумуляторної батареї становить 11.1 V, тому пристрій сумісний з багатьма моделями ноутбуків ACER. Цей 6-осередковий літій-іонний акумулятор має ємність 5200 mAh, забезпечуючи тривалий час роботи Вашого ноутбука в автономному режимі. Купіть акумулятор для ноутбука ACER Aspire 3030 (BT.00603.010) 11.1 V 5200mAh PowerPlant за нашою доступною ціною і забезпечте безперебійну роботу Вашого ноутбука.
Аккумулятор для ноутбука ACER Aspire 3030 (BT.00603.010) 11.1 V 5200mAh PowerPlant - важлива частина Вашого ноутбука. Робоча напруга акумуляторної батареї становить 11.1 V, тому пристрій сумісний з багатьма моделями ноутбуків ACER. Цей 6-осередковий літій-іонний акумулятор має ємність 5200 mAh, забезпечуючи тривалий час роботи Вашого ноутбука в автономному режимі. Купіть акумулятор для ноутбука ACER Aspire 3030 (BT.00603.010) 11.1 V 5200mAh PowerPlant за нашою доступною ціною і забезпечте безперебійну роботу Вашого ноутбука.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | 3UR18650Y-2-QC261 , AK.006BT.017, BATEFL50L6C40 , BATEFL50L9C72 , BT.00603.006 , BT.00603.010 , BT.00604.001 , BT.00604.004 , BT.00604.012 , BT.00903.007 , CGR-B/6H5 , LC.BTP00.001 , LC.BTP01.006 , LIP6220QUPC , SY6 , BATEFL50L6C48 |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 5200mAh |
| Кількість комірок | 6cell |
| Напруга | 11.1V |
| Розміри | 202.7 x 48.52 x 23.6 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 942 ₴


