-7%

Акумулятор до ноутбука APPLE MacBook 13" (A1245) 7.4V 4600mAh PowerPlant (NB00000228) (k39630)
1 099 ₴
1 024 ₴
- Готово до відправки
- Код: 39630
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аккумулятор для ноутбука APPLE MacBook 13" (A1245) 7.4 V 4600mAh PowerPlant (NB00000228) призначений для заміни батареї, яка вийшла з ладу або в якості додаткової акумуляторної батареї для збільшення часу автономної роботи Вашого ноутбука. Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють цьому акумулятору стати, більш ніж, повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
Аккумулятор для ноутбука APPLE MacBook 13" (A1245) 7.4 V 4600mAh PowerPlant - важлива частина Вашого ноутбука. Якщо Ви помітили, що ноутбук став менше працювати в автономному режимі, то саме час замінити акумулятор. Робоча напруга акумуляторної батареї становить 7.4 V, тому пристрій сумісний з багатьма моделями ноутбуків Apple. Цей 1-осередковий літій-іонний акумулятор має ємність 4600 mAh, забезпечуючи тривалий час роботи Вашого ноутбука в автономному режимі. Купіть акумулятор для ноутбука APPLE MacBook 13" (A1245) 7.4 V 4600mAh PowerPlant за нашою доступною ціною і забезпечте безперебійну роботу Вашого ноутбука.
Аккумулятор для ноутбука APPLE MacBook 13" (A1245) 7.4 V 4600mAh PowerPlant - важлива частина Вашого ноутбука. Якщо Ви помітили, що ноутбук став менше працювати в автономному режимі, то саме час замінити акумулятор. Робоча напруга акумуляторної батареї становить 7.4 V, тому пристрій сумісний з багатьма моделями ноутбуків Apple. Цей 1-осередковий літій-іонний акумулятор має ємність 4600 mAh, забезпечуючи тривалий час роботи Вашого ноутбука в автономному режимі. Купіть акумулятор для ноутбука APPLE MacBook 13" (A1245) 7.4 V 4600mAh PowerPlant за нашою доступною ціною і забезпечте безперебійну роботу Вашого ноутбука.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | APPLE--A1245 , APPLEA1245, APPLE__A1245 , APPLE A1245 |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 4600mAh |
| Напруга | 7.4V |
| Розміри | 287 x 120.65 x 8.8 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 024 ₴
