
Акумулятор до ноутбука ACER Aspire V5-573 Series (AP13B3K, ARV573PA) 14.8V 3200mAh PowerPlant (NB410217) (f38498)
1 799 ₴
1 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 38498
Акумулятор для ноутбука ACER Aspire V5-573 Series (AP13B3K, ARV573PA) 14.8V 3200mAh PowerPlant (NB410217) - це важлива частина портативного комп'ютера, яка і дозволяє ноутбуку називатися мобільним пристроєм.
Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників, акумулятор увібрав в себе тільки ключові переваги. Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють акумулятора PowerPlant стати, більш ніж, повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
Акумулятор PowerPlant - новітня високотехнічна розробка з використанням тільки якісних елементів живлення і оригінальних чіпів. Термін служби будь-акумуляторної батареї обмежений. Рекомендується її міняти через кожні 2-3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | AP13B3K , KT.00403.015 , KT00403015, AP13B8K |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 3200mAh |
| Кількість комірок | 4cell |
| Потужність | 47 Wh |
| Напруга | 14.8V |
| Розміри | 284 x 89 x 6 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 650 ₴


