
Акумулятор до ноутбука Apple MacBook 15" Touch Bar (A1707) 11.4V 6667mAh (NB420391) (j37705)
5 999 ₴
5 376 ₴
- Готово до відправки
- Код: 37705
Акумуляторна батарея – найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і можливість залишатися завжди у мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості та добротне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи та гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дозволяє без перебоїв одночасно заряджати батарею та працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Переваги та вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, та здатність до швидкої перезарядки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | 020-01728, A1707 , A1707 (EMC 3072) , A1707 (EMC 3162) , A1820 |
| Вага | 0,49 кг. |
| Тип | оригінальний |
| Місткість | 6667mAh |
| Кількість комірок | 6cell |
| Напруга | 11.4V |
| Розміри | 320x110x6 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 5 376 ₴
