
Акумулятор до ноутбука Apple MacBook Air 11" (A1375) 7.3V 35Wh (NB420155) (y37704)
2 299 ₴
2 091 ₴
- Готово до відправки
- Код: 37704
Акумуляторна батарея – найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і можливість залишатися завжди у мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості та добротне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи та гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дозволяє без перебоїв одночасно заряджати батарею та працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Переваги та вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, та здатність до швидкої перезарядки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | MC505LL/A , MC505LZ/A , MC506 , MC506J/A , MC506LLA , MC507LL/A, MC505 |
| Вага | 0.22 кг |
| Тип | оригінальний |
| Місткість | 4795mAh |
| Потужність | 35 Wh |
| Напруга | 7.3V |
| Розміри | 285x133x5 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 091 ₴
