
Акумулятор до ноутбука Apple MacBook Air 13 MREC2CH/A (A1965) 11.4V 4379mAh (NB420568) (b37699)
5 799 ₴
5 197 ₴
- Готово до відправки
- Код: 37699
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
A1965.
Сумісний з:
MacBook Air 13 MREC2CH/A.
MacBook Air MVFH2xx/A.
MacBook Air MVFN2xx/A.
MacBook Air MacBook Air A2179.
MacBook Air MWTL2xx/A.
MacBook Air MREF2xx/A.
MacBook Air MVFM2xx/A.
MacBook Air MVH82xx/A.
MacBook Air MREE2xx/A.
MacBook Air 13 MRE82CH/A.
MacBook Air MVFK2xx/A.
MacBook Air MWTJ2xx/A.
MacBook Air MREA2xx/A.
MacBook Air 13 MREF2CH/A.
MacBook Air MUQV2xx/A.
MacBook Air MVH22xx/A.
MacBook Air MRE82xx/A.
MacBook Air MUQU2xx/A.
MacBook Air MVH62xx/A.
MacBook Air MWTK2xx/A.
MacBook Air MUQT2xx/A.
MacBook Air MVFL2xx/A.
MacBook Air MVH52xx/A.
MacBook Air MREC2xx/A.
MacBook Air MVFJ2xx/A.
MacBook Air MVH42xx/A.
MacBook Air MRE92xx/A.
MacBook Air 13 MREE2CH/A.
MacBook Air 13 MRE92CH/A.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,25кг |
| Тип | оригінальний |
| Місткість | 4379mAh |
| Кількість комірок | 3cell |
| Напруга | 11.4V |
| Розміри | 295 x 150 x 4 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 5 197 ₴
